Informacje parafialne – 25 września 2022

1. Kapelan Wojewódzki Strażaków zaprasza na VI Pielgrzymkę Archidiecezji Łódzkiej i Województwa Łódzkiego do Bazyliki św. Maksymiliana w Zduńskiej Woli 30 września o godzinie 17:00 pod przewodnictwem Biskupa Wiesława Meringa.
2. W tym tygodniu w sobotę 1 października rozpoczynamy tradycyjne Nabożeństwo Różańcowe. Będzie odprawiane codziennie o godzinie 17:00. Zapraszamy do udziału wszystkich, a szczególnie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy krótkie spotkanie z rodzicami.
3. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 10:30 poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów naprawy dzwonów i kurantów uszkodzonych przez burzę. Naprawa kosztowała 5400 złotych.
4. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.