Informacje parafialne – 1 sierpnia 2021

1. Dzisiaj we wszystkich kościołach Archidiecezji zbiórka ofiar do puszek dla ofiar zeszłorocznego wybuchu w Libanie. Tysiące ludzi bez domu i bez środków do życia. Wesprzyjmy tych którzy potrzebują naszej pomocy.
2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Będą przeznaczone na wywóz śmieci z cmentarza.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Spowiedź od godziny 17:00.
4. Przypominamy o rygorach sanitarnych zalecanych w związku z pandemią. W kościele w dalszym ciągu zasłaniamy usta i nos .
5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
– Jakub Wójcik, stanu wolnego, zamieszkały w parafii tutejszej oraz Michalina Głowacka, stanu wolnego, zamieszkała w parafii tutejszej – zapowiedź trzecia.
– Dawid Kaczmarek, stanu wolnego zamieszkały w parafii tutejszej oraz Anita Gawlińska, stanu wolnego, zamieszkała w parafii Tuszyn – zapowiedź druga.
6. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich.