Informacje parafialne – 13 czerwca 2021

1. W dniu dzisiejszym przypada 33. rocznica wizyty Jana Pawła II w Łodzi.
2. Jutro po Mszy świętej o godzinie 18:00 Różaniec Fatimski oraz procesja, na którą serdecznie zapraszamy.
3. W sobotę o godzinie 12:00 młodzież klas ósmych naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Ks. Arcybiskupa Seniora Władysława Ziółka. Spowiedź bierzmowanych w piątek po ostatniej Mszy świętej.
4. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 9:00, dzieci klas czwartych będą miały rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. W związku z tym w czwartek po ostatniej Mszy świętej spowiedź dzieci, a później próba.
5. Bardzo serdecznie dziękuję panom Bogdanowi i Damianowi Krajewskim za naprawę oświetlenia prezbiterium w naszym kościele.
6. Przypominamy o rygorach sanitarnych zalecanych w związku z epidemią. W kościele w dalszym ciągu przebywamy z zasłoniętymi ustami i nosem, oraz zachowujemy dystans.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
– Karol Krajewski, stanu wolnego, zamieszkały w parafii tutejszej oraz Aleksandra Socha, stanu wolnego, zamieszkała w parafii Będków – zapowiedź trzecia.
– Konrad Rokoszny, stanu wolnego, zamieszkały w parafii tutejszej oraz Adrianna Sochacka stanu wolnego, zamieszkała w parafii tutejszej – zapowiedź druga.
– Zbigniew Jaroniek, stanu wolnego, zamieszkały w parafii tutejszej oraz Emila Adamus, stanu wolnego, zamieszkała w parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza.
8. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. Jest nowy numer „Małego Gościa”.